Het team van SPITZ

Een team vol enthousiaste en bekwame vrouwen, zetten we voor uw event in. Creatieve vertalers en slimme doeners. Onze inzet is persoonlijk en professioneel, voorbouwend op onze ervaring. Overduidelijk vrouwen die houden van dit vak.

Karin Boers
Senior Projectmanager

E. karin@spitz.nu
T. 06 1781 8092

Marianne Dijkmans
Directeur

E. marianne@spitz.nu
T. 06 142 78787

Anouk Kamps
Directeur

E. anouk@spitz.nu
T. 06 1450 1415

Danielle Krab-van der Maarel
Medewerker deelnemerscontacten

E. registratie@spitz.nu
T. 070 3609794

Marissa De Jong-Krul
Senior Projectmanager

E. marissa@spitz.nu
T. 06 4015 4768

Nienke Rahman
Senior Projectmanager

E. nienke@spitz.nu
T. 06 1639 9430

Charlotte van Solinge
Senior Projectmanager

E. charlotte@spitz.nu
T. 06 4024 5995

Hilde Westera
Adviseur

E. hilde@spitz.nu
T. 070 3609794