Het team van SPITZ

Een team vol enthousiaste en bekwame vrouwen, zetten we voor uw event in. Creatieve vertalers en slimme doeners. Onze inzet is persoonlijk en professioneel, voortbouwend op onze ervaring. Overduidelijk vrouwen die houden van dit vak.

Marianne Dijkmans
Directeur

E. marianne@spitz.nu
T. 06 1427 8787

Anouk Kamps
Directeur

E. anouk@spitz.nu
T. 06 1450 1415

Karin Boers
Senior Projectmanager

E. karin@spitz.nu
T. 06 1781 8092

Nienke Rahman
Senior Projectmanager

E. nienke@spitz.nu
T. 06 1639 9430

Charlotte van Solinge
Senior Projectmanager

E. charlotte@spitz.nu
T. 06 5420 1475

Jennifer Vaassen
Projectmanager

E. jennifer@spitz.nu
T. 06 4015 4768

Elke Ballemans
Projectmanager

E. elke@spitz.nu
T. 06 3197 4763

Deborah Kammeraat
Junior Projectmanager

E. deborah@spitz.nu
T. 06 4024 5995

Babette Eijkelboom
Productie-assistent

E. babette@spitz.nu

Fabienne Duijvestijn
Productie-assistent

E. fabienne@spitz.nu